Büyü Nasıl Bozulur?

admin   5 Ağustos 2012   Yorum yok Büyü Nasıl Bozulur?

İnsanların bir kısmının inanmamasına rağmen Kuran-ı Kerim’de de yazdığı gibi büyü gerçekte vardır ve insanları etkisi altına alabilmektedir. Bir kişiye büyü yapıldığı takdirde hayatı alt-üst olabilmektedir. Ruhsal problemler baş göstermeye başlamaktadır. Büyü yapılan kişiler de çeşitli emareler görülmektedir bu emareler kimi zaman psikolojik kimi zaman da fizyolojik emareler olarak baş göstermektedir.
Büyü bazen insanları intihara kadar sürükleyebilmektedir. İnsan büyü yüzünden işini, evliliğini kaybedebilmektedir.
Hangi türde olursa olsun her büyünün mutlaka bir bozma yöntemi vardır. Bunların en önemlileri ise okunacak dualardır. Ancak büyünün bozulabilmesi için bazı bilgilerin bilinmesi gerekmektedir.
Büyü Bozma Yöntemleri
Büyü bozmanın temelinde aslında çeşitli yöntemler ile insanın üzerine yüklenen elektromanyetik etkiden kurtarılması yatmaktadır.
En etkili büyü bozma yöntemi dua etmektir. Bu konuda dini sadece kullanan kişilerin yaptığı dualar etki etmez. Öncelikle samimi ve dürüst insanlardan yardım alınması gerekmektedir. Büyü bozma yöntemi adı altında çeşitli saçmalıklar yapılmakta ve bazen kişiye büyüden daha fazla zararlar verilmektedir. Bu yüzden bu hususlara dikkat edilmelidir.
Büyü Bozulacağı Zaman Bilinmesi Gereken Bazı Şeyler
Öncelikle yaşanılan sorunların bir büyüden mi kaynaklandığı tespit edilmelidir. Bunun ardından yapılan büyünün özellikleri bilinmelidir. Ayrıca büyü eve mi yoksa kişiye mi yapılmış bu da bilinmelidir.
Eve yapılan büyüyü anlamak bazen kolay olabilmektedir. Eğer eve girdiğinizde anormal olaylar ile karşılaşıyorsanız ancak dışarı çıktığınızda bu olaylar son buluyor ve sizi etkilemiyorsa büyü yüksek ihtimalle evinize yapılmıştır.
Eğer nereye giderseniz gidin büyü size etki ediyorsa ve anormal durumlar yaşıyorsanız bu durumda büyü yüksek ihtimalle kişiye yapılmıştır.
Büyü Bozdurulacak Zaman Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Öncelikle böyle bir durumla karşılaşıldığında mümkün olduğunca sakin olunmalıdır. Büyü bozulacak zaman rastgele kişilerden yardım istenmemelidir. Bu konuda büyü bozacak kişinin belli ilimlere sahip olması gerekmektedir. Eğer bu konuda yeterli olmayan kişiler tarafından büyü bozulmaya kalkılırsa büyü yapılan kişi başta olmak üzere çevresinde ki kişiler de zarar görebilir. Bu konuya dikkat edilmezse büyü yapılan kişi hayatını bile kaybedebilir. O yüzden bu konuda destek alacağınız hocayı iyi seçmeniz büyük önem taşıyor.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetleri ziyaretçi memnuniyeti adına tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir