HAKKINDA: medyum salih memişoğlu şikayet

Sahtekar Medyumlar ve Gerçek Medyumlar

Medyumların görevi, büyük sorunları, dertleri olan, bunları çözmeye güçleri yetmeyen kişilere yardımcı olmaktır. Bu kişiler sorunlarının çözümü için bir aracı ararlar. Bu aracının kelimenin tam anlamıyla mucize gerçekleştirmesi, gizli ilimlerdeki derin bilgisini ve doğuştan gelen psişik yeteneklerini kullanarak Allah ile kul arasında köprü vazifesi kurması gerekir.

Ancak kendilerine medyum diyen dolandırıcı ve sahtekar medyumlar, bu yetenek ve bilgilere sahip değildir. Dini anlamda hiçbir bilgileri yoktur ya da kulaktan dolma bilgilere sahiptir. Medyumluk ilmi, gizli ilimler konusunda hiçbir malumatları yoktur. Sadece gerçek medyumlardan bir şekilde kulaktan dolma bazı sözler kapmış, bunları ezberlemiş ve sürekli bu sözleri tekrarlamaktadırlar. İçi boş, süslü gözüken cümleler kurarlar ve abartmayı çok severler. Abartılı ve uçuk vaatler ile yardım arayan kişilerin duygularını sömürürler. Onları bu yolla kandırırlar. Dolandırıcı medyumlar ve sahtekar medyumları tanımanın, çalışma yapmadan önce onları farketmenin en temel yolu budur : çok ve boş konuşan, abartılı vaatler veren ve sizi aceleye sevk eden kişi dolandırıcı ve sahte bir medyumdur. Bir kişinin dolandırıcı ve sahtekar medyum olup olmadığını anlamanın bir diğer yolu da, banka hesap bilgilerini ve telefon numarasını kontrol etmektir. Hesap bilgileri kendisine ait olmayan, siz hesap numarası istediğinizde malzemecimin numarasını veriyorum, yardımcımın numarasını veriyorum diye bahaneler üretenler dolandırıcı ve sahtekar, kötü niyetli kişilerdir. Bu kişilere kazayla para kaptırırsanız, hakkınızı arayamazsınız. Çünkü para yatırdığınız hesap numarası bir başkasının adınadır ve bir iddiada bulunamazsınız. Paranızı kaptırdığınızla kalırsınız. Ayrıca telefon numarası çok sık değişen kişilerden de uzak durmanız gerekir. Zira sürekli telefon numarası değiştirdikleri için, parayı yatırdıktan sonra ulaşmanız imkansız olur.

Bir diğer konuda hakkındaki medyum yorumları ve medyum şikayetleri ve medyum şikayetleri okumak. Bunun için de sitemizden faydalanabilirsiniz.

Güncel medyum yorumları ve şikayetleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir